اخبار

آغاز پخش آگهی‌های تلویزیونی مجموعه ادبیات داستانی مقاومت اسلامی لبنان (قلم رصاص)

تبلیغ تلویزیونی قلم رصاصپخش آگهی‌های کتاب در پیام‌های بازرگانی صداوسیما با پخش تبلیغ مجموعه هشت جلدی ادبیات داستانی مقاومت اسلامی لبنان (قلم رصاص) از انتشارات پرستا، پی گرفته می‌شود.
به گزارش روابط عمومی انتشارات پرستا، آگهی‌های تلویزیونی این مجموعه برگزیده جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، از روز پنج‌شنبه ۸ اسفند ۹۲ آغاز می‌شود و تا دوشنبه ۱۹ اسفند ۹۲ با ۵۰ بار پخش، ادامه دارد.
مجموعه داستان‌های «قلم رصاص» خواننده ایرانی را به پشت صحنه‌های جنگی می‌برد که تا به امروز بیشتر در قالب گزارش‌هایی آن هم به صورت اجمالی و پراکنده از رسانه‌ها دریافت کرده است. این مجموعه برگزیده جایزه جهانی بیست و هشتمین دوره کتاب سال جمهوری اسلامی ایران است و شامل هشت جلد «ریسمانی از جنس دل»، «بود و دیگر هرگز نخواهد بود»، «بازگشت دوباره»، «زمانی برای کوچ به جایگاه سیمرغ»، «شما نخواهید خواست»، «و لبخند زد»، «تو سهم منی» و «سیاه و سپید» است.
شایان‌ذکر است، پیش از این، آگهی کتاب «اعترافات غلامان» انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان، مجموعه «کتاب‌های نارنجی» انتشارات قدیانی، «چرا خدا چنین کرد؟» نشر جمال، مجموعه چهارجلدی «به روایت اول شخص مفرد» انتشارات آرما و «آن روزها» انتشارات کتاب قاف از شبکه‌های سیما پخش شده بود و کتاب‌های دیگر در نوبت پخش آگهی قرار دارند.
برای اطلاعات بیشتر در مورد این مجموعه و خرید با تحویل رایگان از طریق پست، به www.parasta.ir مراجعه کنید.

خاطرات شهدای لبنانی مدافع حرم، منتشر خواهد شد

modafean-haram

انتشارات پرستا، کتاب خاطرات شهدای لبنانی مدافع حرم حضرت زینب(س) را، منتشر خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی انتشارات پرستا، با پایان ترجمه و ویرایش کتاب «مدافعان حرم حضرت زینب(س)»، مراحل آماده‌سازی هنری این اثر آغاز شده است.

کتاب مدافعان حرم، برای نخستین بار، خاطراتی را از جوانان و پیران لبنانی بازگو می‌کند که با ذکر «کلنا عباسک یا زینب»، به سوریه شتافتند تا مانع اسارت حرم آن بانوی بزرگوار شوند.

در این کتاب، به شهدای بزرگواری پرداخته شده که در فاصله فروردین تا مرداد ماه سال جاری، در کشور سوریه، به دست تروریست‌های تکفیری یا شورشیان مسلح، به شهادت رسیده‌اند. همچنین با ارایه گزیده‌ای از بیانات رهبر مقاومت اسلامی لبنان، حجت‌الاسلام سید حسن نصرا…، تاریخچه پیدایش فتنه شام، دلایل مداخله حزب ا… در این فتنه و ابعاد مختلف آن، تشریح شده است.

علاقمندان به دریافت این کتاب می‌توانند با ثبت‌نام در خبرنامه پایگاه اینترنتی انتشارات پرستا به نشانی www.parasta.ir، از انتشار این اثر، مطلع گردند.

انتشارات پرستا پیش از این، مجموعه هشت جلدی «قلم رصاص» را که شامل داستان‌های کوتاه و بلندی از ادبیات داستانی مقاومت اسلامی لبنان می‌شود، به زبان فارسی منتشر کرده است.

کتاب «چگونه در ۶۰ دقیقه بازاریاب شبکه‌ای شویم؟» منتشر شد

 

بازاریابی شبکه‌ای در ایران ـ محمد رویایی ـ انتشارات پرستا13 مهر ۱۳۹۲: انتشارات پرستا، نخستین کتاب خود در عرصه «بازاریابی شبکه‌ای» (Network Marketing) را با عنوان «چگونه در ۶۰ دقیقه بازاریاب شبکه‌ای شویم؟» منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی انتشارات پرستا، محمد رؤیایی در این کتاب، با روشی کاربردی و مفید، چگونگی بازاریابی شبکه‌ای را به علاقمندان ایرانی آن آموزش می‌دهد.
کتاب «چگونه در ۶۰ دقیقه بازاریاب شبکه‌ای شویم؟» دارای یک مقدمه، پنج فصل و یک مؤخره است و در آن، درباره روند شکل‌گیری، انتخاب، آموزش و تکثیر، مشتریان و مصرف‌کنندگان نهایی، معرفی فرصت شغلی و گروه فروش، بحث شده است.
چاپ یکم این کتاب در قطع جیبی و با حجم ۷۵ صفحه و بهای ۲۰۰۰ تومان، منتشر شده است.
برای خرید این کتاب می‌توانید با شماره تلفن‌های ۲۲۴۷۶۳۵۳ و ۰۹۳۸۱۲۱۴۹۶۴ تماس بگیرید.
در مقدمه کتاب «چگونه در ۶۰ دقیقه بازاریاب شبکه‌ای شویم؟» آمده است:
کتابی که هم اکنون در دستان شماست، حاصل تجربیات و براساس روش‌های کار بازاریابی شبکه‌ای در گذشته و حال می‌باشد. تا کنون کتاب‌های زیادی در این زمینه ترجمه شده و یا با استفاده از مطالب گذشته چاپ شده است. در این کتاب‌ها نکات بسیار ارزشمندی وجود دارد که یا مربوط به علم بازاریابی شبکه‌ای می‌باشد و یا تجربیات افراد موفق در بازاریابی شبکه ای است؛ که همه این مطالب بسیار مفید و کارساز هستند. 


اما در این کتاب کوشیده‌ایم با توجه به اتفاقاتی که در بازاریابی شبکه‌ای در ایران رخ داده و تجربیاتی که در این زمینه کسب شده مطالبی ارایه کنیم که مورد نیاز افراد بوده و به بهترین شکل می‌توان از آن‌ها با توجه به فرهنگ ایرانی و شیوه کارکرد بازاریابی شبکه‌ای در ایران استفاده کرد. همچنین مطالبی پیرامون اشتباهاتی که در فهم شیوه انجام کار بازاریابی شبکه‌ای و دسیسه شرکت‌های هرمی که در گذشته وجود داشته است مطرح خواهد شد.
در این کتاب سعی شده مطالب طوری بیان شود که هم برای مبتدیان و هم برای باتجربه‌ها مفید باشد. همچنین تا جای ممکن از بیان مطالب تکراری خودداری شود؛ و مطالب به صورت کاملاً خلاصه و قابل فهم باشد. 

شاید در این کتاب با مطالبی آشنا شوید که تا به حال با آن برخورد نداشتید. تفکراتی که تا به حال نداشتید و فکرکردن به آن سخت بوده است. در این تجارت در وهله اول شاگرد باشید بعد معلم؛ در همه حال و همه جا.

خرید اینترنتی مجموعه ادبیات داستانی مقاومت اسلامی لبنان (قلم رصاص)

 

خرید اینترنتی مجموعه ادبیات داستانی مقاومت اسلامی لبنان (قلم رصاص)

خرید اینترنتی مجموعه ادبیات داستانی مقاومت اسلامی لبنان (قلم رصاص)

16 شهریور ۱۳۹۲: به همت شرکت ترنجستان، امکان خرید اینترنتی مجموعه ادبیات داستانی مقاومت اسلامی لبنان به وجود آمده است.

علاقمندان این مجموعه هشت جلدی می‌توانند با خرید اینترنتی یک یا چند جلد از مجموعه قلم رصاص و پرداخت مبلغ سه هزار تومان بابت هزینه ارسال کتاب‌های خریداری‌شده، بدون مسافرت شهری، به کتابهای ادبیات داستانی مقاومت اسلامی لبنان دسترسی پیدا کنند.
مجموعه قلم رصاص، برگزیده کتاب سال خارجی جمهوری اسلامی ایران است و برای نخستین بار، خوانندگان فارسی‌زبان را با لحظه‌های عشق، زندگی و مقاومت در لبنان آشنا می‌کند.
برای خرید اینترنتی از فروشگاه مجازی ترنجستان، به این نشانی مراجعه فرمایید.

«بازاریابی شبکه‌ای در ایران» به بازار کتاب می‌آید

۸ مرداد ۱۳۹۲: به زودی، کتاب «بازاریابی شبکه‌ای در ایران» منتشر خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی انتشارات پرستا، در آینده‌ای نزدیک، کتاب «بازاریابی شبکه‌ای در ایران» نوشته محمد رؤیایی، توسط انتشارات پرستا به بازار کتاب عرضه خواهد شد.
این کتاب، نخستین عنوان از مجموعه کتاب‌های کاربردی انتشارات پرستا در حوزه «بازاریابی شبکه‌ای» (Network Marketing) است که در قطع جیبی و در قالبی کاربردی، در دسترس علاقمندان به بازاریابی شبکه‌ای قرار خواهد گرفت.

انتشار مجموعه هشت جلدی «قلم رصاص ـ ادبیات داستانی مقاومت اسلامی لبنان»

poster-ghalam-rassas-web۱۴ تیر ۱۳۹۲: مجموعه هشت جلدی «قلم رصاص» با موضوع ادبیات داستانی مقاومت اسلامی لبنان، وارد بازار کتاب شد.

به گزارش روابط عمومی انتشارات پرستا، مجموعه کتاب‌های قلم رصاص، برای نخستین بار، ادبیات پایداری لبنان را به خوانندگان فارسی‌زبان معرفی می‌کند.
این مجموعه هشت جلدی، توسط انتشارات رسالات به زبان عربی منتشر و در سال ۱۳۸۹، در جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، برگزیده شده است.
مجموعه هشت جلدی قلم رصاص شامل داستان‌های کوتاه و داستان‌های بلند، به شرح ذیل است: ریسمانی از جنس دل (عبدالقدوس الامین)، بود و دیگر هرگز نخواهد بود (صالح ابراهیم)، بازگشت دوباره (فؤاد مرعی)، زمانی برای کوچ به جایگاه سیمرغ (سدیف حماده)، شما نخواهید خواست (حسن نعیم)، و لبخند زد (جمعی از نویسندگان)، تو سهم منی (جمعی از نویسندگان) و سیاه و سپید (عبدالقدوس الامین).
این هشت عنوان توسط دکتر شکوه‌السادات حسینی، زهرا عباسی سمنانی و فاطمه پرچگانی، تحت نظارت دکتر بتول مشکین‌فام و استاد محمدرضا سرشار، به زبان فارسی برگردانیده شده‌اند.
چاپ اول مجموعه قلم رصاص در قطع جیبی منتشر شده و قیمت دوره هشت جلدی آن، ۲۲،۵۰۰ تومان ست.
علاقمندان به تهیه این دوره هشت جلدی، می‌توانند به فروشگاه‌های زنجیره‌ای کتاب «ترنجستان» یا «کتابستان» مراجعه کنند و یا با شماره‌های ۲۲۴۷۶۳۵۳ و ۰۹۳۸۱۲۱۴۹۶۴ تماس بگیرند.
 
درباره مجموعه هشت جلدی «قلم رصاص» بیشتر بدانید:

انتشار چاپ بیست و دوم کتاب «چهل تدبیر»

40tadbir-ali-olfatpoor-parasta۱۱ تیر ۱۳۹۲: بیست و دومین چاپ کتاب «چهل تدبیر»، نوشته علی الفت‌پور منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی انتشارات پرستا، چاپ بیست و دوم کتاب «چهل تدبیر» که به مرور چهل مقطع مهم تاریخی جمهوری اسلامی ایران می‌پردازد، هم‌اینک در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.
علی الفت‌پور در کتاب پرفروش چهل تدبیر، در یک بررسی فشرده و جذاب، فرازهای مهم تاریخ‌سازی مانند دولت موقت، ماجرای ابوالحسن بنی‌صدر، اولین رییس‌جمهور، جدایی‌طلب‌ها، انجمن حجتیه، کودتای نوژه، تسخیر لانه جاسوسی، انقلاب فرهنگی، گروهک تروریستی فرقان، ماجرای آیت‌الله شریعتمداری و قطب‌زاده، انفجار هفتم تیر، سازمان مجاهدین خلق (منافقین)، کودتای حزب توده، ماجرای مک فارلین، کشتار حج سال۶۶، هشت سال جنگ و قطعنامه ۵۹۸، آیت‌الله منتظری و باند مهدی هاشمی، توطئه کتاب «آیات شیطانی» سلمان رشدی، دادگاه میکونوس، روزنامه‌های زنجیره‌ای، قتل‌های زنجیره‌ای، ترورسعید حجاریان، کنفرانس برلین، انتخابات مجلس ششم، لوایح دوقلو، ماجرای سخنرانی هاشم آغاجری، تحصن در مجلس ششم، بحران هسته‌ای و … را روایت کرده است.
بیست‌ویک مورد از این چهل پرونده مربوط به حیات سیاسی امام راحل و نوزده مورد آن مربوط به دوران زعامت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای است. مسلماً هریک از این دو مقطع زمانی دارای ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد خود است، که هیچ یک بر دیگری برتری و ترجیح ندارد. چرا که هر غائله و فتنه در هر زمانی بر اساس شرایط زمانی و مکانی مختص خود طراحی می‌شود، که تدبیری از جنس زمان و مکان خود را می‌طلبد.
کتاب چهل تدبیر سیری منطقی، متنوع، مؤثر و راهگشا از تدابیر نظام جمهوری اسلامی در آغاز دهه چهارم انقلاب ارایه می‌دهد. این کتاب بالغ بر ۷۰۰ اسلاید، تصویر، بریده جراید و… دارد که بسیاری از آنها برای اولین بار به این صورت منتشر می‌شود که این کتاب را از ارزش خاصی برخوردار کرده است.
چاپ بیست و دوم کتاب «چهل تدبیر»، در ۲۶۴ صفحه و ۲۰۰۰ جلد با بهای ۱۳۶،۰۰۰ ریال منتشر شده است.
علاقمندان به تهیه این کتاب می‌توانند با شماره‌های ۲۲۴۷۶۳۵۳ و ۰۹۳۸۱۲۱۴۹۶۴ تماس بگیرند.

 

درباره کتاب پرفروش «چهل تدبیر» بیشتر بدانید:

۱ـ معرفی کتاب + طرح جلد

۲ـ معرفی کتاب در پایگاه خبری «تریبون مستضعفین»

۳ـ معرفی کتاب در خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)

۴ـ انتخاب به عنوان یکی از سه کتاب برتر در سال ۱۳۹۰ در وبلاگ «بی‌کرانه»

۵ـ انتخاب به عنوان یکی از بیست کتاب برتر مجمع ناشران انقلاب اسلامی

۶ـ معرفی کتاب در خبرگزاری فارس

گزارش تصویری آیین آغاز انتشار ترجمه فارسی ۸+۳ عنوان کتاب ادبیات داستانی مقاومت اسلامی لبنان

نخستین حضور انتشارات پرستا در نمایشگاه کتاب تهران

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲: انتشارات پرستا با تازه ترین کتابهای خود، برای نخستین بار در بیست و ششمین نمایشگاه کتاب تهران شرکت می کند.

غرفه انتشارات پرستا در شبستان، راهرو ١۶، غرفه ١٩ قرار دارد و تازه ترین کتابها شامل ٢٠ عنوان با تخفیف ویژه نمایشگاه عرضه خواهد شد.
این غرفه به شکل مشترک با انتشارات علّیون بر پا شده است.
فهرست کتابها از این قرار است:
الف – مجموعه ادبیات مقاومت اسلامی لبنان
١- ریسمانی از جنس دل
٢- بود و دیگر هرگز نخواهد بود
٣- بازگشت دوباره
۴- زمانی برای کوچ به جایگاه سیمرغ
۵- شما نخواهید خواست
۶-  و لبخند زد
٧- تو سهم منی
٨- سیاه و سپید
ب – مجموعه کتابهای اسب، اسبداری و سوارکاری
٩- تربیت اسب مسابقه
١٠- اصول و مبانی پرش با اسب
١١- تعادل در حرکت
١٢- آموزش سوارکاری
١٣- دستور سواری و تربیت اسب
١۴- کاوالتی
ج – کتابهای کودک و نوجوان
١۵ – سوسو و کلاغ سیاه
١۶- نگهبان کوه
١٧- برای چه فداکاری کرد
١٨- ممنون!
د- کتابهای دیگر
١٩- شناسنامه
٢٠- بازاریابی شبکه ای در ایران